Hulajnogi elektryczne Bielawa

Hulajnogi elektryczne Bielawa

Hulajnogi elektryczne szturmem zdobyły ulice małych (np. Bielawa) i dużych miast (np. Wrocław). Są one obecne również na wsiach, co doskonale dowodzi ich uniwersalności. Typowa hulajnoga w zupełności wystarczy do tras około 25-35 kilometrów, zaś czas jej naładowania to kilka godzin. Z roku na rok te elektryczne pojazdy są modernizowane i udoskonalane. Dzisiejsze standardy jeszcze kilka lat temu znane były jedynie z topowych konstrukcji o wartości przeciętnego używanego auta. Czasy się zmieniają i dzisiaj hulajnoga elektryczna to doskonała alternatywa dla roweru.

Czym właściwie są hulajnogi elektryczne?

Hulajnoga elektryczna to wyposażony w silnik elektryczny i baterię dwuosiowy pojazd elektryczny, służący do wygodnego przemieszczania się z punktu A do punktu B. Wyglądają jak tradycyjne hulajnogi znane nam z dzieciństwa, jednak mogą poruszać się z prędkościami znanymi dotychczas z motocykli lub samochodów. Obecnie jest to środek transportu notujący największy wzrost popularności.

Dla kogo hulajnogi elektryczne są wręcz stworzone?

Naturalną grupą docelową hulajnóg elektrycznych są mieszkańcy miast. Przykładowa hulajnoga elektryczna, Frugal Spirit 350W doskonale nadaje się na przykład dla studentów. Jego zasięg to około 25 kilometrów, co absolutnie w zupełności wystarczy na przemieszczanie się z mieszkania/akademika na uczelnię i powrót bez konieczności ładowania. W razie potrzeby niewielkie, kompaktowe rozmiary oraz 4-5 godzin wymagane do naładowania baterii w zupełności dadzą radę na typowych zajęciach. W razie potrzeby można dokupić dedykowaną torbę, w sam raz na zeszyty i książki.

Pozwalające na nieco dalsze podróże hulajnogi elektryczne Frugal Touring 2.0 to z kolei alternatywa dla wymienionego wyżej modelu oraz dobry wybór dla osób, które nie mogą ładować codziennie hulajnogi, poruszając się jednocześnie na niewielkich dystansach. Tego typu urządzenie w sam raz nadaje się także dla osób chcących udać się na przystanek komunikacji zbiorowej.

Niewielka waga ułatwia wniesienie hulajnogi do autobusu, skąd można poruszać się dalej już po dotarciu do przystanku docelowego. Dziesiątki klientów używa hulajnogi na swój własny sposób. Nierzadko zdarzają się także stosunkowo niecodzienne profesje korzystające z zalet hulajnóg elektrycznych: ochroniarze na stadionach, ogrodnicy, przewodnicy lub dostawcy gotowych dań na wynos. Spektrum jest tak naprawdę jeszcze szersze, lecz wymieniliśmy wyłącznie największe grupy.

Jaki w przybliżeniu może być koszt typowej hulajnogi elektrycznej?

Najtańsza hulajnoga rozpoczyna się już od około 1300 złotych. Model o którym mowa, Frugal Dynamic, to rozwiązanie w sam raz dla nastolatków lub ogólnie uczniów, a także dla pracowników dojeżdżających na mały / średni dystans. 18 kilometrów zasięgu to naprawdę dużo, wystarczy w zupełności do praktycznie wszystkich zastosowań.

Bardzo ładnym, błękitnym kolorem i ciekawą stylistyką wyróżnia się z kolei Frugal Aqua. To model wprost stworzony dla najmłodszych, zwłaszcza dziewczyn. Zasięg 25 kilometrów pozwala na kilka dni zapomnieć o ładowaniu, zwłaszcza w niewielkich miejscowościach. Cena to około 1700 złotych.

Najbardziej wymagające osoby mogą zwrócić swój wzrok w kierunku modelu Spirit. Cena wynosząca około 1900 złotych pozwala na osiągnięcie zasięgu około 25 kilometrów przy czasie ładowania zaledwie 4-5 godzin. Świetne oświetlenie LED oraz duże, 12 calowe koła zapewnią komfort i bezpieczeństwo.

Najważniejsze zalety hulajnóg elektrycznych

Najnowsze hulajnogi elektryczne to konstrukcje w niczym nie przypominające dawnych, niedopracowanych hulajnóg z małymi silnikami zamontowanymi w losowych miejscach. Dzisiejsze konstrukcje to świetne, wytrzymałe pojazdy, ze wzmocnionymi spawami w miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenia pod wpływem codziennej eksploatacji.

Ich coraz większy zasięg umożliwia dojazdy na naprawdę duże odległości, lub nie ładowanie pojazdu przez kilka dni. Małe wymiary oraz niewielka masa będą szczególnie pasować kobietom oraz osobom młodym. Szybkie ładowanie trwać może już nawet od 4 godzin.

Podsumowanie - hulajnoga elektryczna w Bielawie to dobry wybór!

Hulajnogi elektryczne z sezonowej ciekawostki przeistoczyły się w prawdziwie pełnoprawny środek transportu, coś pomiędzy rowerem a motocyklem, przy jednoczesnym zachowaniu iście minimalistycznych rozmiarów. To zalety, których nie można nie zauważać podczas życia w mieście. Szeroki wybór różnych modeli sprawia, że hulajnogę można dobrze dopasować do swojego budżetu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl