Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Lokalizator GPS do hulajnogi

Bez względu na to, jak bardzo dbasz o bezpieczeństwo swoje i należących do Ciebie rzeczy - jeśli ktoś jest zdeterminowany, aby coś ukraść, zrobi to. Na kradzieże narażone są w szczególności przedmioty wartościowe, których strata boli. Jeśli chodzi o hulajnogi elektryczne, ból staje się naprawdę dotkliwy. Aby zapewnić sobie pełną ochronę przed kradzieżą hulajnogi, potrzebujesz najlepszego lokalizatora GPS. Dzięki systemowi śledzenia GPS możesz szybko zlokalizować swoją własność, co umożliwi podjęcie natychmiastowych działań, takich jak wezwanie policji lub samodzielne podążanie za jednośladem.

 

Lokalizatory

Lokalizator Notione z logo Frugal Lokalizator Notione z logo Frugal
Producent: Frugal
Cena: 98,99 zł (netto: 80,48 zł )

Korzyści wynikające z użytkowania hulajnogi elektrycznej Frugal

Hulajnoga elektryczna ma kilka innowacyjnych funkcji, takich jak:

  • wymienne baterie, co eliminuje kluczową kwestię posiadania punktu dokowego dla łatwego ładowania akumulatora;
  • rozszerzony zasięg, 150 km, który rozwiązuje problem, z którym boryka się wiele e-hulajnóg o ograniczonym zasięgu;
  • przyjazna dla użytkownika deska rozdzielcza nowej generacji, na której kamery cofania i czujnik zbliżeniowy są zintegrowane z samą deską rozdzielczą;
  • zwiększona pojemność akumulatora litowo-jonowego 4 KWh;
  • prędkość pojazdu od 0 do 60 km/h w 7 sekund, przy maksymalnej prędkości pojazdu 80 km/h.

Jak działa lokalizator GPS?

Inną nazwą trackera GPS jest system śledzenia GPS. Te urządzenia współpracują z lokalizacją GPS. Wiele modeli współpracuje zarówno z sieciami GPS, jak i z GSM, co sprawia, że system śledzenia jest znacznie bardziej rozbudowany.

Jak działa lokalizator GPS? System śledzenia wyposażony jest we wbudowany odbiornik sygnału, który jest stale połączony z satelitami i określa dokładną pozycję lokalizatora, za pomocą fal radiowych.

Lokalizatory GPS do hulajnogi elektrycznej

W przypadku lokalizatorów GPS do hulajnóg elektrycznych, istnieje możliwość wyboru instalacji trackera lub zastosowania oddzielnego, przenośnego lokalizatora. Wbudowany tracker GPS jest wyposażony w złącze zasilania. Ważne jest, aby sparowanie tych urządzeń zostało wykonane poprawnie - tylko wtedy nadajnik GPS będzie prawidłowo zasilany. Po zainstalowaniu, lokalizator GPS wysyła informacje o pozycji w czasie rzeczywistym. Lokalizacje lub ruchy hulajnogi elektrycznej można przeglądać na żywo, na stronie internetowej lub w aplikacji.

Wodoodporny system śledzenia GPS

Szczególnie w przypadku hulajnóg elektrycznych, ważne jest stosowanie wodoodpornego systemu śledzenia GPS. Przy wyborze, koniecznie wybierz model oznaczony kodem min. IP65. Oznacza to, że sprzęt jest odporny na wodę i kurz.

Uważaj na tanie trackery GPS: nie zawsze są one wodoszczelne. Kontakt z wodą może spowodować uszkodzenia, powodując nieprawidłowe działanie lokalizatora. Odbywa się to kosztem wiedzy na temat lokalizacji hulajnogi.

Łączność

Śledzenie pozycji jednośladu za pomocą wyspecjalizowanych trackerów GPS, to przede wszystkim bezpieczeństwo, które masz zagwarantowane. Dla osiągnięcia pozytywnych rezultatów, potrzebujesz jednak doskonałej łączności, która w każdej chwili zapewni Ci dostęp do aktualnej pozycji Twojej hulajnogi. Monitoruj lokalizację w czasie rzeczywistym, nawet dla kilku jednośladów za pomocą aplikacji, która pracuje na szerokich częstotliwościach GSM - od 850/900/ do 1800/1900 MHZ.

Powiadomienie o parkowaniu

Powiadomienie o parkowaniu jest kluczowym elementem, dzięki którym można rejestrować stacjonarną lokalizację urządzenia. Jeśli ktoś przypadkiem zmieni pozycję twoich jednośladów, to urządzenie natychmiast Cię powiadomi. Co więcej, pomaga śledzić pojazd, tworząc określony wstępnie zdefiniowany alert strefy, który pozwala śledzić pojazd, gdy ten wkracza oraz opuszcza  wstępnie zdefiniowaną strefę.

24-godzinna historia

Dzięki trackerom GPS, możesz w każdej chwili sprawdzić historię przebytej trasy!

Alerty strefowe

Aplikacja do śledzenia, kompatybilna z urządzeniem GPS, umożliwia tworzenie stref do monitorowania trasy poruszania się jednośladu.

Alerty o prędkości

Ustaw własne ograniczenia prędkości i otrzymuj alerty, gdy prędkość jednośladu osiągnie wartość maksymalną. Możesz skorzystać z tej funkcji w aplikacji do śledzenia. Otrzymuj alerty natychmiast i bądź na bieżąco z aktualnym stanem i położeniem Twojej hulajnogi.

Kupno trackera GPS - na co uważać?

Każdy tracker GPS działa na swój własny sposób. Ważnym jest, aby lokalizator posiadał mocną baterię. Dzięki długiej żywotności baterii możesz mieć pewność, że lokalizator GPS będzie działał bez względu na to, jak daleką trasę przemierzy Twoja hulajnoga elektryczna. Wiele modeli GPS ma wbudowany również mikrofon. Umożliwia to słuchanie tego, co dzieje się w środowisku trackera. Może to być przydatne podczas określania lub rejestrowania działań przestępczych.

Po zakupie, wbudowany tracker mocujesz za pomocą taśmy lub magnesu. Magnes załączony do nadajnika jest silny, dzięki czemu lokalizator GPS pozostaje na swoim miejscu.

Zwróć także uwagę na stosunek ceny do jakości. Drogi system śledzenia GPS jest mniej odpowiedni dla taniej hulajnogi, ale stanowi świetne rozwiązanie dla ochrony drogiego sprzętu.

Praca z trackerem GPS

Po zakupie trackera GPS musisz zainstalować aplikację w systemie GPS na smartfonie, tablecie lub na komputerze co pozwoli sparować urządzenia i określić dokładną pozycję jednośladu. 

Tracker GPS wykorzystuje globalny system nawigacji satelitarnej. Satelity te wykorzystują sygnały GNNS, które są przesyłane do urządzeń, na których zainstalowano aplikację. Tracker GPS nie tylko podaje informacje o lokalizacji hulajnogi, ale także opisuje prędkość pojazdu, czas i kierunek.

Hulajnogi elektryczne Frugal - lokalizatory

Niezależnie od tego, czy jest to hulajnoga elektryczna czy inny pojazd, zaginięcie go jest problematycznym. Lokalizatory GPS dla hulajnóg elektrycznych Frugal to niezawodne lokalizatory z prostą w obsłudze aplikacją.

Dzięki możliwości śledzenia pojazdu w czasie rzeczywistym i szybkiej synchronizacji, śledzenie za pomocą tego trackera jest bezproblemowym i przyjemnym zadaniem. Jeśli nie wiesz  gdzie znajduje się Twoja hulajnoga elektryczna, po prostu zaloguj się do aplikacji - tam dowiesz się wszystkiego.

Mówiąc o aplikacjach, trackery GPS dostarczane są z bezpłatną aplikacją, która jest dostępna zarówno na Androida, jak i iOS. Ale to nie wszystko. Istnieje również opcja śledzenia w sieci. Od Google Chrome po Safari - jest to możliwym w większości przeglądarek.

Poza tym sam lokalizator GPS jest całkowicie wodoodporny. Niezależnie od tego, czy pada deszcz, czy chwilowo hulajnoga znajduje się pod wodą, system śledzenia nie ulegnie uszkodzeniu. Co ważniejsze, kompaktowa i lekka konstrukcja ułatwia ukrycie w dowolnym miejscu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl