Producenci

Zaprojektowane w Holandii hulajnogi Joyor cieszą się ogromną popularnością w całej Europie. Firma Joyor to przede wszystkim jakość, trwałość i bezpieczeństwo. Wszystkie hulajnogi produkowane przez firmę są składane, co niewątpliwie zapewnia im praktyczność. Wykonane z aluminium są bardzo lekkie, a zarazem odporne na zużycie. 

Chcąc sprostać wszystkim wymaganiom klientów, firma ma w swojej ofercie kilka serii hulajnóg posiadających szereg konfiguracji. Poszczególne pozycje różnią się od siebie między innymi pojemnością akumulatora, mocą silnika, wielkością opon czy materiałem, z którego wykonano korpus.

Hulajnogi Joyor

Hulajnoga elektryczna Joyor A3 biały Hulajnoga elektryczna Joyor A3 biały
Producent: Joyor
Cena: 1 500,00 zł (netto: 1 219,51 zł )
szt.
zobacz więcej
Hulajnoga elektryczna Joyor A3 czarny Hulajnoga elektryczna Joyor A3 czarny
Producent: Joyor
Cena: 1 500,00 zł (netto: 1 219,51 zł )
szt.
zobacz więcej
Hulajnoga elektryczna Joyor A5 biały Hulajnoga elektryczna Joyor A5 biały
Producent: Joyor
Cena: 1 750,00 zł (netto: 1 422,76 zł )
Hulajnoga elektryczna Joyor A5 czarny Hulajnoga elektryczna Joyor A5 czarny
Producent: Joyor
Cena: 1 750,00 zł (netto: 1 422,76 zł )
szt.
zobacz więcej
Hulajnoga elektryczna Joyor F7 z siedzeniem czarny Hulajnoga elektryczna Joyor F7 z siedzeniem czarny
Producent: Joyor
Cena: 2 290,00 zł (netto: 1 861,79 zł )
Hulajnoga elektryczna Joyor S10-S Hulajnoga elektryczna Joyor S10-S
Producent: Joyor
Cena: 5 599,00 zł (netto: 4 552,03 zł )
Hulajnoga elektryczna Joyor S5 Hulajnoga elektryczna Joyor S5
Producent: Joyor
Cena: 3 799,00 zł (netto: 3 088,62 zł )
  • nowość
Hulajnoga elektryczna Joyor S8-S Hulajnoga elektryczna Joyor S8-S
Producent: Joyor
Cena: 5 249,00 zł (netto: 4 267,48 zł )
szt.
zobacz więcej
Hulajnoga elektryczna Joyor X1 (Y1) czarny Hulajnoga elektryczna Joyor X1 (Y1) czarny
Producent: Joyor
Cena: 2 800,00 zł (netto: 2 276,42 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Hulajnoga elektryczna Joyor X1 z siedzeniem czarny Hulajnoga elektryczna Joyor X1 z siedzeniem czarny
Producent: Joyor
Cena: 1 800,00 zł (netto: 1 463,41 zł )
Hulajnoga elektryczna Joyor Y10-S Hulajnoga elektryczna Joyor Y10-S
Producent: Joyor
Cena: 4 449,00 zł (netto: 3 617,07 zł )
Hulajnoga elektryczna Joyor Y6-S czarny z siedzeniem Hulajnoga elektryczna Joyor Y6-S czarny z siedzeniem
Producent: Joyor
Cena: 3 399,00 zł (netto: 2 763,41 zł )
szt.
zobacz więcej
Hulajnoga elektryczna Joyor Y6-S OFF ROAD Hulajnoga elektryczna Joyor Y6-S OFF ROAD
Producent: Joyor
Cena: 3 399,00 zł (netto: 2 763,41 zł )
szt.
zobacz więcej

Idealna hulajnoga dla początkujących to seria A

Hulajnogi serii A zostały wyposażone w zupełnie nowy wygląd różniący się od pozostałych modeli. Szczególną uwagę przykuwa zintegrowany korpus wykonany ze stopu magnezu o intrygującym kształcie oraz światła boczne. Seria została wyposażona w inteligentną aplikację do kontrolowania stanu hulajnogi w dowolnym momencie. Hulajnoga jest lekka i wygodna w przenoszeniu. Pozostałe cechy serii A to solidne przednie i tylne opony oraz możliwość podłączenia urządzenia mobilnego za pomocą Bluetooth.

Częścią serii są dwa modele: A3 i A5. Moc silnika obu jest taka sama: 350 W. Różnią się natomiast zasięgiem. Hulajnogą A3 przejechać można około 25 km po pełnym naładowaniu baterii, natomiast elektryczna hulajnoga A5 ma zasięg do 35 km. Jest to możliwe dzięki dodatkowemu akumulatorowi. Chcąc zapewnić bezpieczeństwo początkującego użytkownika maksymalna prędkość obu modeli to 25 km/h.

Klasyczna, przenośna i kompaktowa hulajnoga serii F

Seria F to klasyczna, a zarazem jedna z częściej wybieranych serii firmy Joyor. Hulajnoga wykonana jest z lekkiego stopu aluminium. Posiada 8-calowe opony. Wyposażona jest w system amortyzacji. Jest praktyczna, przenośna i kompaktowa. Modele serii F są dostępne w kilku konfiguracjach z różnymi opcjami zasięgu, mocy i wagi. Dzięki temu ten produkt jest idealny do intensywnego użytkowania, a z uwagi na możliwość szybkiego złożenia sprawdzi się również, gdy trzeba będzie skorzystać z przejazdu komunikacją publiczną.

Modele serii F to F1 i F3 oraz F5+ i F5S+. Modele F1 i F3 zachowują te same cechy wyglądu. Różnią się zasięgiem. Model F1 ma zasięg około 20 km, natomiast model F3 przejdzie nawet 40 km po całkowitym naładowaniu baterii. Wszystko dzięki lepszemu akumulatorowi, który jednocześnie sprawia, że hulajnoga jest cięższa o 2 kg. W przypadku modeli F5+ i F5S wygląd zewnętrzny jest również podobny. Różna jest natomiast moc silnika. F5+ ma silnik mocy 350 W, natomiast FS5+ 500W. Ponadto te dwa modele mają podwójne zawieszenie pochłaniające drgania, co poprawia komfort jazdy!

Seria G, czyli wysoki komfort podczas dłuższych podróży

Seria G sprawdzi się idealnie podczas dalszych podróży. Te hulajnogi posiadają mocniejszy korpus wykonany ze stopu aluminium. Wyposażone są w dwa hamulce: przedni tarczowy oraz tylny bębnowy. Zapewnia to większą czułość i bezpieczeństwo użytkownika podczas jazdy. Seria G ma opony 8,5-calowe pneumatyczne oraz system amortyzacji. Inne cechy serii to podwójne tylne zawieszenie, bezszczotkowy silnik o mocy 500 W i akumulator 48 V 13 Ah.

Sprawia to, że zasięg modelu G5, wchodzącego w skład serii G, to nawet 50 km przejechane po pełnym naładowaniu baterii. Hulajnoga osiąga maksymalną prędkość do 38 km/h.

Najlżejsza konstrukcja na rynku — seria X 

Hulajnogi Joyor serii X są aktualnie jednymi z najlżejszych hulajnóg w tej kategorii i wielkości na rynku. Ponadto są jednymi z najszybszych składanych hulajnóg. Zaprojektowana 19-centymetrowa płyta zapewnia wygodę i stabilną jazdę. Hulajnoga wyposażona jest w 10-calowe opony. Moc serii X mieści się w przedziale od 400 W do 500 W. Produkt doskonale sprawdzi się u użytkowników o większej masie ciała lub wzroście oraz na długie wycieczki.

W serii X znajdują się dwa modele: X1 i X5S. Model X1 to silnik o mocy 400 W i zasięg do 35 km po pełnym naładowaniu baterii. Natomiast model X5S ma silnik o mocy 500 W i ma zasięg nawet do 50 km.

Ekstremalny zasięg serii Y

Joyor serii Y to hulajnoga charakteryzująca się ekstremalnie dużym zasięgiem, nawet do 100 km po pełnym naładowaniu baterii. Wyposażona w podwójne zawieszenie oraz przednie i tylne hamulce tarczowe daje użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy. Posiada 10-calowe opony. Dodatkowym elementem wartym uwagi są dostępne kierunkowskazy.

Seria Y to modele Y5S oraz Y10, które zasadniczo różni wyłącznie zasięg. W Y5S jest to maksymalnie 50 km, natomiast w przypadku Y10 to nawet 100 km po pełnym naładowaniu baterii.

Nowa, trwalsza i praktyczniejsza seria S

Seria S jest najnowszym projektem firmy Joyor, który pokazano na rynku w roku 2022. Nowa seria jest ulepszonym projektem, w stosunku do poprzednich wersji. W fazie projektowania skupiono się na poprawie trwałości oraz praktyczności hulajnóg. W serii S korpus jest wykonany ze stopu aluminium, zapewniając użytkownikowi większą stabilność podczas jazdy. Hulajnoga jest wyposażona w akumulator o istotnie większej pojemności, co pozwala na przejechanie większej liczby kilometrów po jednym pełnym naładowaniu baterii.

W serii dostępne są modele S5 i S10-S. Model S5 posiada bezszczotkowy silnik o mocy 600 W, przednie i tylne hamulce tarczowe oraz podwójne zawieszenie przednie i tylne. Zasięg hulajnogi to nawet 55 km. Model S10-S to silnik o mocy 1000 W, co czyni model jednym z najmocniejszych na rynku. Po pełnym naładowaniu, akumulator pozwoli na jazdę nawet do 85 km. Dodatkowo model wyposażono w przednie i tylne hydrauliczne hamulce tarczowe. 

W ofercie hulajnóg elektrycznych Joyor znajdują się hulajnogi zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Każda seria charakteryzuje się istotnymi parametrami odróżniającymi je od innych. Seria X jest najlżejszą dostępną w ofercie producenta. Najdłuższym zasięgiem po pełnym naładowaniu baterii charakteryzuje się seria Y. Natomiast seria S to największa moc silnika. Uniwersalność asortymentu firmy Joyor powoduje, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl